Tal ei olnud õrna aimugi, mis teda ootab…

2012. aasta oktoobris diagnoositi emal nimega Amy 3. staadiumi metastaatiline munasarjavähk. Diagnoos oli kohutav, aga pärast operatsiooni, 4 kuud kemoteraapiat ning rohket võitlemist hakkas tunduma, et asjad hakkavad paranema.

Tema vähk näitas taandumist ainult aastaks ning seejärel kuulis perekond jubedaid uudiseid. See oli tagasi, aga seekord oli see traditsioonilistele ravimeetoditele resistentne. See tähendab, et tema vähk on muutunud pöördumatuks.

Keegi ei tea, kui kaua neil on veel võimalik oma kalli ema, naise, õe, tütre ja sõbraga aega veeta… Aga nad võtavad sellest kõik.

Näitamaks üles oma armastust Amy vastu…

amy flash mob

Otsustasid rohkem kui paar inimest hämmastava üllatuse panna kokku.

amy flash mob2

Amy on olnud kustumatu jõud paljude inimeste elus ning olles tema valu tunnistajaks, tahtsin leida võimaluse talle näidata, kui palju toetust tema ümber on. Laupäeval, 10. mail 2014, üks päev enne Amy 56ndat sünnipäeva, tulid viiest osariigist 50 tema kõige lähedasemat sõpra ja pere kokku, et talle üllatus teha…

Vaata allpool olevat videot, et seda hämmastavat üllatust näha, mis neil Amyle pakkuda oli!

Elu võib olla julm ja ebaõiglane, aga vähemalt see uskumatu kogus armastust, mille osaliseks Amy sellel erilisel päeval osutus, võib olla miski, mis on tema igavene aare. Jaga seda armastuse akti koos teistega… Seda tehes ei jää kellelgi silmad kuivaks.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange