Soome projekt “Monokini 2.0” disainib trikoosid rinnavähist pääsenud naistele

Diagnoositud ning seejärel rinnavähiga võitlema asujaid on tänapäeval kahjuks üha rohkem ja rohkem. Paljud naised, kes on oma elu eest võidelnud, soovivad ennast pärast vaid normaalselt tunda. Üks osa normaalselt tundmise juures on oma keha nautimine ning selle üle mitte häbi tundmine. See on põhjus, miks üks naine otsustas hakata disainima bikiinisid, et ned sobiks nende kehadele perfektselt (isegi pärast seda, kui temalt üks rind eemaldati).

“Monokini 2.0 idee sündis vajadusest ennast jahedamalt riietuda kuumalainete ajal. Omades vaid ühte rinda, oli bikiinide leidmine suureks peavaluks, seetõttu ma lõin enda versiooni bikiinidest. Olles seda teinud, hakkasin ma mõtlema, et äkki on mujal maailmas veel inimesi, kes on sellistest bikiinidest puudust tundnud, naisi kes soovivad ujumisriideid, mis ei paneks neid tundma, et neil on üks rind puudu. Lisaks, ühe rinnaga bikiinidele saab luua uskumatult omapäraseid disaine,” ütles Elina Halttunen, Dr. Tema, koos kahe kunstnikuga arendasid välja uue ujumisriiete nišši, mis aitaks sellistel naistel tunda end paremini oma kehas.

Ta ei tahtnud, et need naised varjaksid oma arme.

1 bXwWEwz

Nad on sõdalased, kes peaksid selle üle uhked olema.

2 SHYgQgK

Need bikiinid on nii tehtud, et naised tunneksid end mugavalt.

3 ie1EEET

Vilma ja Katriina, Nutty Tarts-i disainerid, kes aitasid Elinal sellise rõivatööstusega alustada on huvitatud veelgi enam erinevaid rõivaid valmistama.

4 xzdPJ3C

Pildistamisega käsikäes, korraldavad nad erinevaid üritusi, et rahastada Monokini 2.0-i massidesse viimist.

5 aSs7RFH

Raha hakatakse koguma järgmisel nädalal.

6 3YI22fp

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange