Siin on 9 lihtsat, kuid surmavat fraasi, mida naised kasutavad meeste hävitamiseks

Mehed, me oleme kõik olnud selles olukorras. Midagi juhtub, mis pole sinu tüdrukule või naisele meelepärane. Me küsime: “kas kõik on korras” või “mis viga on”, ning sellele nad vastavad, et kõik on korras. Sa jätkad selle tegemist, mis sa enne tegid, arusaamata, et kõik EI OLE korras. Täiesti vastupidine arusaam. Õrnem pool aga omakorda ei saa aru, miks sa ei mõista teda. Jääb sageli mulje, nagu räägiksid oma salakeeles.

Noormehed, siinkohal tuleme appi meie! Ma olen siia kokku kogunud 9 fraasi, mida sa peaksid kindlasti teadma, et vastu pidada. Võite mind hiljem tänada 😉

10035131604 90bfb573e0 h 1240x1000

#1. Kõik on korras. Seda sõna kasutavad naised argumendi lõpetamiseks, kui neil on õigus ning sul oleks parem vait jääda. Ära parem ütle mitte ühtegi sõna!

#2. Ei midagi. Kui sa küsid temalt, et mis viga ning ta vastab: “mitte midagi”, siis midagi on kindlasti valesti. Ole nüüd väga tähelepanelik. Paljud vaidlused algavadki fraasist “ei midagi” ning lõpevad sõnadega “kõik on korras”. Järgi esimest punkti!

Märkus: Kui ta aga ütleb, et tõesti, midagi pole viga, siis ta mõtleb seda tõsiselt.

#3. Vali ohe. See on sõnadeta vihje, et sa oled idioot ning ta mõtleb, et miks sa raiskad aega lihtsalt seistes ning vaieldes fraasi “ei midagi” üle. Pöördu 2. punkti juurde.

#4. Olgu peale, tee siis seda. See tähendab kindlasti eitust ning sa pole luba saanud. Ta tahab, et sa teeksid õige otsuse ning parem mõtle 2 korda, enne kui sa midagi tegema hakkad!

#5. Ära muretse, ma saan aru. See tähendab, et ta palus sul teha midagi korduvalt ning sa pole seda teinud ja seega teeb ta seda juba ise. Ohohh! See võib lõpuks viia tulemuseni, et sa küsid temalt, mis viga. Tõenäoliselt vastab ta selle peale “mitte midagi”. Pöördu taaskord 2. punkti juurde.

#6. See on okei. See on väga ohtlik hoiatussignaal. Ta mõtleb sellele veel pikalt, kuidas sa pead selle talle heastama.

#7. Viis minutit. Kui ta on ennast “sättimas” siis võib see tähendada 15-40 minutit, kuid see oleneb olukorrast. Kuid kui sa vaatad mõnda tähtsat saadet või mängu, siis tähendab 5 minutit täpselt 300 sekundit

#8. Mida iganes. See tähendab, et käi põrgu. Sa oled suures jamas! Sa võid lausa tunda, kuidas õhk su ümber muutub jahedamaks.

#9. Aitäh. Ta tänab sind. Ära parem hakka isegi küsima, mille eest ta sind tänab ning ole lihtsalt tänulik. Kuid kui ta ütleb “suur tänu”, tähendab see sarkasmi ning sa ei tohiks kohe kindlasti vastata talle “suur tänu”, sest siis ta vastab sulle “mida iganes”. Sellises olukorras pöödru 8. punkti poole.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange