Siin on 8 päris maailmalõpu seadet, mis meid kõiki hävitada suudavad.

Kas sa tead, mitu tuumapommi praegu olemas on? Kas sa tead midagi neid omavate riikide kohta? Ei?

Ainult vähesed inimesed meie riigis muretsevad tuumasõja puhkemise pärast. Inimesed kergitavad oma kulme, kui nad kuulevad, kuidas mingitel gruppidel oma tuumavarjendid on. Pärast Külma sõja lõppu ei ole tuumapommide jutt just kuigi laialt levinud.

Sul võib vaja minna meeldetuletust, et on olemas mõned hullumeelselt võimsad relvad… ning valedes kätes? Võiksid need meid kõiki hävitada.

1.) Neutronpomm.

desktop 1410549063
photobucket

Samuel Cohen, neutronpommi leiutaja, kirjeldas seda kui “diskrimineerivat” relva, mis tapab oma lööklaine raadiuses kõik inimesed ilma ehitisi hävitamata. Surma põhjustavad kõrge energiaga neutronid, mitte aga kuumus või radioaktiivne tolm. See võimaldab vaenlastel ehitisi üle võtta ilma, et nad tüütute vaenlastega tegelema peaksid.

2.) The Predator ja Predator B (aka Koristaja).

desktop 1410549060
wikipedia

Droonidest rääkides on hirmutav mõelda, kui kaugel nende piloodid tegelikust sõjategevusest on. Üks mees tuhandete kilomeetrite kaugusel suudab terve linna hävitade kõigest Mario Kart 64-l kiirendusnuppu vajutades.

3.) R-36 ICBM

desktop 1410549058

Ballistiliste rakettide juures on kohutav see, et need pole täpsed. Et rakett oma sihtmärgist mööda ei lendaks, suurendas Venemaa selle kompensatsiooniks oma tuumapotentsi 38 lõhkepeani.

4.) The Airborne Laser/Boeing YAL-1.

desktop 1410549056

wikipedia

See on põhimõtteliselt ainult lennuk, mille esiossa on hiiglaslik laser paigaldatud, aga minu jaoks on see juba piisavalt hirmus. See suudab tabada sihtmärki (enamasti ballistiliste relvadega) tuhandete kilomeetrite kauguselt. Ja laserid, mehed. LASERID!

5.) Bioloogiline relv.

desktop 1410549054
cgl.ucsf.edu

Ainus, mis oleks silmapilksest surmast halvem, oleks Chimera viirusega nakatumine ning selle aeglase kasvu järel ära suremine.

6.) Tsaari pomm.

desktop 1410549049
tuxboard

Kõige võimsam tuumarelv, mis eales lõhatud on. Selle lööklaine raadius oli 3,5 kilomeetrit ning kõrgus oli umbes Eiffeli torni sarnane.

7.) The Trident II D5 SLBM.

desktop 1410549047
wikipedia

Need on veidi vähem võimsamad kui R-36, aga need on palju täpsemad ja neid saab tulistada allveelaevast kõikjalt, sest need ei sütti ennem, kui nad pole vee alt välja tulnud.

8.) Nimitz Class lennukikandja

desktop 1410549045
wikipedia

Nendes on piisavalt kütust, et 23 aasta jooksul kütusepaagi täitmise pärast muretseda pole vaja. Nende peale mahub 130 lennukit ning need on disainitud selliselt, et kõigest üks inimene sellega sõtta astuda suudaks.

Enamus neist relvadest on Ameerika vägede käes… aga selline tehnoloogia pole just kuigi uus. Ning maailma eri punkrites võib palju erinevaid võimsaid relvi peidus olla. (Edu sulle öösel magama minemisega!)

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange