Siin on 22 haruldast looma, kes on kummalisemad kui ulmekirjandus. 15. ei saa päriselt olemas olla, uskumatu

Kas see pole mitte ebanormaalne inimestele või loomadele, et sünnitakse geneetiliste muundustega. Lõppude lõpuks on erinevad juuksevärvid, silmavärvid ja teised omadused geneetilised muundused. Mõnikord, laseb loodus asja käest ära ja selle tagajärjel tekivad hullumeelsused.

Nagu need loomad siin. Enamus neist on rõõmsad ja terved, kuid siiski miski on neil nagu puudu. Armsast õudseni, on kõik need loomad kogenud geenimuutusi.

1.) Jarvis P. Weasely: ta hüljati kassipojana kuid hiljem päästeti. See kõõrdsilmne kassipoeg ei ole ainus maailmas kuid kindlasti on kummaline.

oddities

2.) Sana Saida: see kahe peaga vasikas sündis 2013. aastal Marokkos. See vasikas on imekombel elus, olenemata tema kahest peast.

oddities2

3.) Giant oarfish: see 15-meetri pikkune aerkala leiti Californiast. Nad on väga haruldased ning suurimad luised kalad maailmas.

oddities3

4.) Zonkey: Ippo on ainuke selline isend Itaalias, ta on haruldane eesli ja sebra hübriid.

oddities4

5.) Frankenstein rabbit: See pilt on tehtud looduses. Teadlased usuvad, et ta kannatab papilloomnakkuse all, ning selle tagajärjel hakkasidki tema näole erinevad moodustised kasvama.

oddities5

6.) Hiiglaslikud roosad limukad: need roosad limukad avastati New South Wales-is, Austraalias. Nad näevad välja justkui oleks nad üle värvitud.

oddities6

7. ) Kuue jalaga vasikas: Lilli sündis Šveitsis 2 lisajalaga, ta on oma riigis üsna tuntud.

oddities7

8.) Sinine merivähk: sinised merivähid on haruldase geneetilise muunduse tagajärg, kuid nad on nagu täiesti tavalised merivähid.

oddities8

9.) Calico merivähid: on olemas ka calico merivähid, kes on väga haruldased (ja maitsvad).

oddities9

10.) Beyonce: see Dachshund segu võib olla maailma väikseim koer. Ta mahtus lusikasse, kui ta sündis.

oddities10

11.) Insulamon Palawanense krabi: see neoonne krabi leiti Filipiinide lähistelt. See on väga uus ja uskumatu liik, kes alles hiljuti avastati.

oddities11

12.) Leht kameeleon: need loomad elavad Madagaskarilt ning nad võivad olla maailma väikseimad loomad. Isegi gekod näevad nende kõrval hiiglased välja.

oddities12

13.) Polydactyl kassid: Sellel 9-kuusel kassil on 20 varvast, kes omab Guinessi rekordit. See muutus on uskumatult haruldane ja erakordne.

oddities13

14.) Lilla orav: See orav leiti hiljuti Pennsylvaniast, lõbustades interneti kaudu inimesi.

oddities14

15.) Kükloop valgehai: kunagi arvati, et tegu on pettusega kuid tuli välja, et ta on päriselt olemas. Ta leiti ühe raseda härghai kõhust.

oddities15

16.) Orientaalne jeti: see kummaline loom avastati Hiina metsast; teadlased üritavad praegu ära arvata, mis loomaga on üldse tegu.

oddities16

17.) Maasika krabi: see väike krabi leiti Taiwani lähistelt ning on uskumatult uus krabiliik. Ta kannab sellist nime oma välimuse tõttu.

oddities17

18.) Kass Ba Leopard Geko: avastati Vietnamist, see õudne geko on üks neist loomadest, kes lausa kisendab “ära katsu mind” lause järgi.

oddities18

19.) Kokkukasvanud seljaga lõgismadu: leiti Arizona ehitusplatsilt, seejärel viidi nad arsti juurde, et nad lahutataks kuid kahjuks ei elanud loomad seda üle ning surid.

oddities19

20.) 2 ninaga jänes: sellel kallikesel on kaks nina, millel mõlemal on kaks ninasõõret, kuid see tähendab vaid seda, et temas on rohkem armastust kui teistes jänestes.

oddities20

21.) 350 kilogrammine astelhai: see hiiglaslik astelhai leiti Taist, väga harukordne isend. Hiljem ta vabastati kuid on uskumatu, kui suureks nad võivad kasvada.

oddities21

22.) Uus (vana) pingviiniliik: Waitaha pingviin on elanud arvatavasti juba üle 500 aasta. Järsku ta ilmus uuesti välja…kus sa küll ennast peitnud oled?

oddities22

Me kõik oleme omal moel ainulaadsed. Geenmutatsiooniga inimestel on teist värvi silmad ning on võrratult kaunid. Sama on ka ühe silmaga valgehai? Nad on omamoodi ilusad (kui sulle meeldivad õudusunenäod). Jaga neid õudseid haruldusi vajutades “Jaga” nuppu.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange