See, mida see mees tegi pärast seda, kui torm oli tema aia hävitanud on täiesti geniaalne. Säh sulle, loodus!

Mõnikord võib emake loodus hävitada meile kõige tähtsamad asjad. Üleujutused võivad hävitada meie autode mootorid ning pikne meie televiisorid.

Ja kõvad tuuled võivad hävitada ka meie kaunid aiad. See on see, mis juhtus aiaga selle mehe uue kodu ümber. Vaid mõned kuud pärast maja soetamist, purustati tema aed.

Selle asemel, et hakata kiruma kevadisi tormituuli, võttis see mees endale elu poolt visatud sidrunid ning tegi neist limonaadi.

Kõvade tuultega torm rebis selle mehe aia maha, samal ajal, kui mees lootis, et see aed peab veel aastaid vastu.

02 BQ6cN1a

Pärast seda, kui ta oli aia kokku koristanud, nägi ta seda seinale toetamas ning sai sellest inspiratsiooni.

03 PsOJHNx

“Ma otsustasin, et värav nii, nagu ta on, ei ole piisavalt hea voodipäiseks, kuid nüüd mul oli hunnikute viisi aiaposte, millest võib mulle abi teha ning ma tegin pisikese plaani.”

04 ScW8QZL

“Asusin tükke suvaliselt lõikama. Lisasin neile mõned uued aiapostid ning kaubaalustest üle jäänud puitu, et lisada mitmekesisust.”

05 Y7qNubv

“Lihvisin neid väga vähesel määral, et säilitada kõiki detaile ning lisasin neile erinevaid värvaineid, mis mul olid üle jäänud.”

06 m3sbOnq

Proovisin neid natukene sirgemaks muuta…

07 fKP9LFA

Ta mõtles, et võiks lauad kinnitada omavahel klambrite abil…

08 dgOUaWV

“Ma otsustasin siiski klambreid mitte kasutada ning kasutada nende asemel kruve. Stabiilsus ja turvalisus oli minu number 1 mure.”

09 pr9x6Fb

banner

“Ma lisasin konstruktsioonile ka ristised plaadid, et hoida kõiki tükke omavahel koos ning et need oleksid kohakuti minu toas olevate naeltega. Ma kasutasin erinevaid naelu ja klambreid, et seda veelkord tugevdada kuid mõndades kohtades pidin ma selleks kasutama metallplaate. Ma puurisin ka augud, et neisse kinnitada lambid. ”

10 PUK67aa

Lõppude lõpuks, oli omanik rahul oma uue päisega…

01 CQzmHxe

See näeb vinge välja ning me saame aru, miks.

11 qKT2X5n

Nii tehakse elu poolt sulle antud sidrunitest limonaadi. See õppetund peaks sul elu lõpuni meeles olema…ning sa peaksid seda ka teistega jagama!

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange