See mees kandis matusel rohelist kleiti. Sa pead teadma põhjust miks.

Enne kui briti sõdur Kevin Elliot Afganistani läks, sõlmis ta oma parima sõbra, Barry Delaneyga, naljatledes kokkuleppe. Elliot tahtis, et kui ta peaks seal surma saama, siis kannaks Delaney tema matusel kõige koledamat kleiti, mille ta leida suudab. Delaney muidugi nõustus selle sünge, aga kahtlemata naljaka nõudmisega.

Elliot suhtles Afganistanis olles Delaneyga edasi. Kuigi nad ei näinud üksteist palju, jäi nende sõprus tugevaks. Kahjuks tuli kolm aastat hiljem reamees Ellioti käsk täita.

desktop 1410186661

Ellioti matuste saabudes teadis Delaney, mida ta tegema peab. Ta valas endale oma sõbra lemmikjooki, tõstis oma langenud sõbra auks pitsi ja otsis välja kõige naeruväärsema kleidi. Aa ja ühed pikad neoonroosad sokid ka.

desktop 1410186666

Kuigi Delaney kleit võis esmapilgul kohatu välja näha, sobis see talle siiski pärast selle loo kuulmist väga. Kõik kohalviibijad teadsid Elliotile antud lubadusest ning olid äärmuslikust sõprusest liigutatud.

desktop 1410186663

Milline liigutav austusavaldus. Tuleb imetleda Delaney kohusetunnet oma lubadust täita. Reamees Elliot tegi suurima ohverduse, seega võib veidi sama ka oma väärikusega teha?

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange