See koer jäi truult oma omaniku juurde, isegi pärast surma.

Sa peaksid võib-olla selle jaoks mõned salvrätikud endale tooma.

Chennaist, Indiast pärit ehitaja Bhaskar Shri oli autoõnnetuses surma saades kõigest 18-aastane. Noormees oli võtnud endale viis aastat varem Tommy nimelise koera võtnud ning nad olid pidevalt koos. Tommy oli Shriga isegi ehitusplatsil kaasas.

Ning see lojaalsus ei kadunud kuhugi ka pärast Shri surma. Tema ema märkas, et Tommy oli ära kadunud ning ta arvas, et kutsikas oli endale uue pere leidnud, aga tõde oli palju südantlõhestavam.

India Sinise Risti loomapääste töötaja Dawn Williams märkas veidi pärast Shri hukkumist, et Tommy ta värske haua juures puhkab. Ta ei osanud sellest toona midagi arvata.

desktop 1409669589

Ta jalutas sealt mõned nädalad hiljem uuesti mööda ning Tommy oli endiselt seal. Ta ei olnud Shrid endiselt maha jätnud.

desktop 14096695891

Ta nägi, kui halvas seisundis koer oli, sest ta polnud Shri kõrvale jäädes süüa ja vett saanud. Williams andis talle vett ja süüa ning ütles, et ta silmis olid ilmselgelt pisarad.

desktop 1409669587

Pärast oma kohaliku meeskonnaga rääkimist tehti Tommy identiteet kindlaks ning hakati Shri ema otsima.

desktop 14096695871

Williams ütles, et niipea kui Tommy teda nägi, kadus tema sünge olek ning ta hakkas hüppama ja ema nägu lakkuma. Emal oli taasühinemise üle väga hea meel ning ta ütles, et ta jätab Tommy oma poja rõõmsa mälestusena endale.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange