See disainer kasutab veidraid materjale oma kleitide jaoks, aga need näevad lahedad välja.

Daamid, lõpetage oma sihitu kaubamajas kõndimine, et endale täiuslikku kleiti leida. Sel viisil ei leia sa midagi täiesti unikaalset. Vaata parem mida kunstnik Robin Barcus Slonina praegusel ajal teeb. Need on tõepoolest selline lisa sinu garderoobile, mis teisi päid pöörama paneks ja annaks sulle tähelepanu, mida sa otsinud oled.

Loodetavasti ei sega sind fakt, et sa hakkad prügist valmistatud kleiti kandma.

Slonina teeb kleite kõikidest materjalidest, mida ta kätte saab, sealhulgas prügikotid, pokkeri žetoonid ja männikäbid.

desktop 1407205014

Stephan Landry & Layo Mayoli

Võib-olla kuna ta hoiab töös kehamaalingu ettevõtet Las Vegases, on Slonina saanud kindla dramaatilise maitse, mis isegi Sin City inimesed pead pöörama paneb.

desktop 1407205016

Jim K Decker

Tema kleitidest on üks huvitavamaid “99¢ Only Store” seeria kleidid, mis on valmistatud ühe dollari poest saadud materjalidest.

desktop 1407205018

Karina Hean

“Ma armastan igat kleiti ning kõik neist omavad kalleid mälestusi kohast, kus need tehti ning vabatahtlikest, kes said selle kogemuse osaks.”

desktop 14072050141

Robin Slonina

Kui talt küsiti, milline tema kõige töömahukam disain oli, siis ei tekkinud tal mingisugust kõhklust. Selleks oli 2,5m pikk männikäbidest kleit.

desktop 1407205019

“Männikäbide kogumiseks, puhastamiseks ja nende kinnitamiseks traadist kleidivormile kulus kuus nädalat.”

desktop 14072050161

Robin Slonina

“Mulle on alati kleitide abstraktsed kujud meeldinud ning minu meelest on huvitav, et see meie kultuuris naisi sümboliseerib.”

desktop 1407205012

Paloma Jamal Scheck

Slonina ütles, et kõige erilisem kleit oli Minnesotas tehtud maisist kleit, sest farmer, kes projekti jaoks maad ja maisi annetas, suri veidi pärast projekti valmimist.

desktop 1407205013

Kevin Cederstrom

Ta ütles ka seda, et enamasti teeb ta kleidiprojektides koostööd kohalike huvilistega, kes on huvitatud suuremõõdulist kleitide loomisel abiks olemisest.

desktop 14072050121

Eduardo De Soignie

Mood ja disain on alati piiride ületamisega seotud… ja Robinil paistab see hästi välja tulevat. Põhimõtteliselt ei ole ta kleidid müügiks, aga need on imeliseks inspiratsiooniks sinu enda riidekapile. On imeline, mida ta suudab põhimõtteliselt prügist valmistada. Jaga tema tööd ka teistega!

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange