Privaatsus

Huvitav.net privaatsuspoliitika

Kui soovid rohkem informatsiooni siis kirjuta meile huvitavnet@gmail.com

Meie jaoks on oluline meie külastajate privaatsus. Siin on kirjeldatud kuidas teie personaalset infot kogutakse ja kasutatakse.

Mida me kogume

Mida me võime küsida:

  • e-maili aadressi (et saata teile infot meie uute postituste kohta, millest saate alati loobuda)

Logifailid

Nagu ka paljud teised veebilehed, kasutab huvitav.net logi faile. Logi failidesse kuulub teie interneti protokoll (IP) aadressid, teie veebilehitseja tüüp, interneti teenusepakkuja, aeg, lehed kust te tulete/kuhu lähete ja teie klikkide numbrid, et saaks analüüsida lehe kasutust ja teie liikumist lehel. Samuti ka teie geograafilist asukohta. Teie informatsiooni ei kasutata, et teid personaalselt identifitseerida.

Küpsised

Küpsis on väike fail, mis küsib luba teie kõvakettale salvestamiseks. Kui te nõustute, lisatakse fail ja see aitab analüüsida veebiliiklust ja annab sulle teada, kui sa külastad vastavat lehekülge. Küpsised aitavad teid kohelda kui indiviidi. Veebirakendus kohandab oma tegevust vastavalt teie vajadustele, kogudes ja meenutades teie eeliseid.

Me kasutame liikluse logide küpsiseid, et kindlaks teha milliseid lehti kasutatakse. See aitab meil analüüsida meie veebilehe liiklust ja arendada meie lehte teie vajadustele. Me kasutame neid andmeid ainult statistilisteks analüüsideks ning seejärel eemaldame need andmed süsteemist.

Üldiselt küpsised aitavaid meil pakkuda teile paremat veebilehte, lubades meil monitoorida millised lehed on teile kasulikud ja millised mitte. Küpsised ei anna meile ligipääsu teie arvutile ega personaalsele infole. Saame ainult infot mida te meiega jagate.

Saate valida, kas nõustute küpsistega või mitte. Osad veebibrauserid automaatselt lubavad küpsised, aga te võite seadistada oma brauseri, et ta keelaks küpsised kui te soovite. Kuid siis võib olla veebileht mida külastate puudulik.

DoubleClick Dart küpsis

Google, kolmanda osapoolena kasutab küpsiseid, et näidata reklaami huvitav.net lehel.

Google kasutab DART küpsiseid, et näidata teile reklaame vastavalt teie külastusele huvitav.net’is ja muudel lehtedel internetis.

Külastajad võivad loobuda DART küpsiste kasutamisest külastades Google reklaami ja sisu võrgu privaatsus poliitikat aadressil http://www.google.com/privacy_ads.html

Mõned meie reklaamipartnerid võivad kasutada küpsiseid meie lehel.
Meie reklaamipartnerid on:

Google Adsense

Need kolmanda osapoole reklaamijad või reklaamivõrgustikud kasutavad tehnoloogiat, mis saadab reklaamid ja lingid otse teie brauserisse. Neile antakse automaatselt teie IP. Teised tehnoloogiad (küpsised, javascript või veebi puugid) on samuti kasutuses kolmandate osapoolte reklaamivõrgustike poolt, et mõõta oma reklaamide efektiivsust ja neid personaliseerida.

Huvitav.net’il puudub juurdepääs või kontroll nende küpsiste üle, mida kasutavad kolmanda osapoole reklaamijad.

Te peaksite konsulteerima kolmanda osapoolte reklaamijatega, et saada lisainfot nende privaatsuspoliitika kohta, kuidas teatud juhtudel mitte edastada oma informatsiooni neile.

Kui soovite küpsiseid blokeerida, saate teha seda läbi oma brauseri seadete. Rohkem infot küpsiste seadistamiseks leiate oma veebibrauseri kodulehelt.

Secured By miniOrange