Otsid uut värsket kunsti? Selle mehe töö toob palju raha sisse.

Alates sellest, kui Mehhikost pärit kunstnik Cristiam Ramos 5-aastaselt kunstiga tegelema hakkas, on teda tõmmanud portreede ja maastike loomiseks ebatavaliste materjalide kasutamine, sealhulgas kommid ja vanad purgid. Praegu elab see 34-aastane kunstnik Orlandos, Floridas ja on enim tuntust kogunud oma kuulsuste portreedega, olles loonud kommide abil poptähtedest äärmiselt detailseid portreesid. Võib-olla lunastamaks oma magusajoovastust, on ta viimasel ajal hakanud oma tööde loomisel teistsugust materjali kasutama: hambapastat.

Maalid on suured ning need koosnevad mitmest kihist. Kihid võimaldavad Ramosel luua soovitud värvitoone, sest hambapastat pole kõikides toonides saadaval. Ta kasutab maalimiseks oma sõrmi, aga väga väikeste detailide korral kasutab ta ka (maalimis)harja. Ning tema töö pole kerge. Hambapasta on väga kleepuv ning see kuivab kiiresti, seetõttu tuleb kiiresti tegutseda. Ramos peab taluma ka selle lõhna. Tal kulub ühe maali peale umbes 200 tundi ning selle jooksul kasutab ta umbes 30 tuubi, mis tähendab palju mentooli.

Selles videos töötab ta oma kõige viimase töö, hilise Robin Williamsi portree, kallal. Ta kavatseb selle töö oksjonil maha müüa ning saadud raha depressiooniga inimesi toetavatele organisatsioonidele annetada. Saad näha ka mõnda tema tehnikat nagu näiteks seda, kuidas ta hambapastat kasutab ja neid segades erinevaid värve loob.

Ramose portree Robin Williamsist. Vaata pildiraami.

desktop 1410808568

Kuna see on nii paks, saab Ramos selle abil 3D efekti loomiseks vajalikke tekstuure luua.

desktop 1410808567

Siin on üks lisanali Miley ülivalgete hammaste kohta.

desktop 1410808572

Ramose tehnika nõuab harja vaid detailide loomisel. Muudel juhtudel kasutab ta oma sõrmi.

desktop 1410808571 share392

Ma pakun, et tema maalid võivad toimida ka kui õhuvärskendajad, aga tema värviderohkus on päris muljetavaldav. Aga mul tekkis nüüd küsimus: kes valmistab kollast hambapastat?

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange