Nii juhtub, kui romantiline olemine läheb väga, väga valesti. Ära nii tee!

Mehed, võtke endale teadmiseks. Te võite olla maailma kõige romantilisem inimene… ja ikkagi loll olla. Seda tüüpi loll, kes ei mõtle asju korralikult läbi, sest oled armastuse poolt pimestatud. Kui see juhtub, võivad asjad väga halvasti minna. Võite seda Amanj Isseni käest küsida.

Teoorias tundus see, mida ta oma tüdrukule tegi väga südamlik ja armas. Reaalsuses? Sellest tuli välja katastroof, mida ta oleks pidanud ette nägema.

Tema tüdruksõber Jana Stankeviciute pidi lõpuks oma reisilt koju tagasi tulema ning Amanji otsustas ta panna ennast tundma armastatuna ja igatsetuna.

desktop 1407875696

Ta ostis talle lilled…

desktop 1407875699

…ja pani šampuse külma…

desktop 1407875702

Ning ta tegi talle isegi küünaldest roosiõitega täidetud südame. Arva ära, millega ta eksis?

desktop 1407875694

Tüdruk kutsus mehe appi, et ta aitaks tal kotid üles tassida. Korraga kuulsid nad tänavalt suurt pauku. Nende kodu põles. Ups.

desktop 1407875692

Teeküünlad pidid romantilised olema, aga Amanji leegitsev armastus oli pisut liiga ohtlik. Kuigi ta nende kodu maha põletas ning nad pidid hakkama endale uut elukohta otsima, tunnistas Jana hiljem üles, et talle see idee ja need pildid meeldisid.  Amanji oli tema reaktsioonist nii hämmelduses, et ta ütles, et ta plaanib ühel päeval seda stseeni taasluua… ainult et ilma “maja põlemiseta”.

Me võime öelda, et kui tema jaoks oli okei, et Amanji nende maja maha põletas, siis on ta järelikult armunud. Parem abiellu temaga ja kiiresti.

Kui sa tead mõnda Amanji sugust armastusest pimestatud sõpra, siis jaga seda postitust palun allpool olevate nuppude abil. Loodetavasti saavad nad vihjest aru.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange