Maailmas on kohti, mis tunduvad juba oma olemuselt valed. Sa ei arvaks, et ehitised või mingi ala võib olla õel…kuid need võivad olla. Lihtsalt nendest ehitistest möödumine autoga, võib tekitada külmavärinaid. Kõik need ehitised on räämas oma kummalise ja õudse ajaloo tõttu. Kuigi on nad lihtsalt õudsed mineviku jäänused, on neis piisavalt pimedust, et hirmutada möödujaid.
1.) Mõistatuste maja: See maja Palm Beach-i maakonnas, Floridas, oli kunagi matuste büroo. 1920. aastal läks see maja eraomandisse ning uueks omanikuks sai Karl Riddle. Joseph, üks Karli endistest töötajatest, sooritas enesetapu, puues end üles selle maja verandal. Mees vihkas mehi, nii et ta terroriseerib kõiki mehi, kes sellesse majja astuvad.
2.) Helltown: Summit-i maakonna põhjaosa Ohios kutsutakse “Helltown-iks” (otsetõlkes Põrgulinnaks). 1970. aastatel oli Bostoni vald valitsuse poolt välja ostetud. Seal toimus massiline elanike väljatõstmine. Nüüd seisavad mahajäätud ja põlenud majad üksikult metsas. Stanford Road-ilt keerab maha üks järsk tee, mis lõpeb tupikuga. Seda kutsutakse maailma lõpuks. Põrgulinnas on inimesi kummitanud surnuvankrid, neid on jälitanud kummitusrongid, vaevanud tapamaja haisud ja neid on terroriseerinud liikuvad puud.
3.) Stull-i surnuaed: Stull, Kansases on üks väike maaküla Douglas-e maakonnas. 20. sajandi alguses, koges see linn kahte suurt tragöödiat. Esimesel korral, põletas mees maha põllumaad. Kui tuli oli lõpuks kustunud, leidis ta tuhast oma poja. Mees läks natuke aega hiljem kaduma ning leiti ülespooduna. Nüüd on sellel linnal kurjuse maine. Liikvel on kuulujutud, et see surnuaed on üks seitsmest väravast põrgusse.
4.) The Ridges: Ateena hullumaja Ateenas, Ohios, sai tuntuks The Ridges-i nime all. Kadunud patsiendid, tuberkuloosihaigete hooldajaid kummitati ja Satanistlikud surnuaiad on vaid osa selle kurjast ajaloost. See on tuntud ühe kõige rohkem kummitava kohana Maailmas.
5.) Humberstone ja LaNoria: need on kaks mahajäätud nitraadikaevandust Tšiilis. 1872. aastal rajati see linn kaevanduse jaoks ja ära õitses. Pärast Suurt Depressiooni ei läinud enam neil nii hästi, ning töölisi koheldi peaaegu nagu orje. Äri lagunes 1958. aastal.
Ala oli 1960. aastaks mahajäätud. Nüüd on need kaks linna nii kummitusterohked, et lähedalolevate linnade elanikud keelduvad neisse minemast.
6.) Byberry vaimuhaigla: patsientide väärkohtlemised olid ohjeldamatud Philadephia osariigi haiglas, Byberry-s. Haigla rajati 1907. aastal ja see täitus kiiresti patsientidega, ületades 1960. aastal 7 000 piiri. Halbade tingimuste ja ebainimliku käitumise tõttu suleti ja hüljati haigla 1990. aastal. See lammutati 2006. aastal kuid see krunt siiani kummitab selle tõttu, mis seal korda on saadetud.
7.) Leap-i loss: sellel iiri lossil oli pikk ja õudne ajalugu. Mitmed perekonnad on võidelnud selle lossi pärast ja üks mees isegi mõrvati selle kabelis. See on tuntud verise kabelina. Levivad jutud, et seda lossi kummitavad tohutul hulgal erinevad hinged, kaasaarvatud vägivaldne, küürus elajas, tuntud Elemental-i nime all.
8.) Surnutee varjud: see New Jersey tee on üle 7 miili pikk. Selle tee ääres laiub vesi, mida enamus kutsuvad Kummitusjärveks. Ühel päeval 1990. aastatel leidsid külastajad sadu Polaroid fotosid metsa laiali visatuna. Enamus häirivaid pilte näitasid televiisorit, mis vahetas kanaleid, teised näitasid naist või naisi kes olid udused ning neid oli raske ära tunda, kes lamasid mingil metallist esemel. Nad olid teadvusel kuid ei naeratanud. Kohalikud võimud ei suutnud kindlaks teha, kust need fotod tulid.
9.) Tuol Sleng genotsiidi muuseum: Phnom Penh-is, Cambodias, on insitutsioon selle nimega. Endine keskkool muudeti 1975. aastal turvaliseks vanglaks number 21 Khmer Rouge-i poolt. See oli kasutusel baasina, kus piinati ja tapeti vange. Paljusid vange piinati ja meelitati, et need oma perekondi reeturiteks peaksid. Umbes 17 000 ohvri kummitused on endiselt selle hoone koridorides. See oli koduks surmadele ja piinamistele.
10.) Pariisi kaevandused: Pariisi tänavate all on palju tühje tunneleid, kuid neid ei aeta segamini Pariisi katakombidega, kuulsate maa-aluste luukambritega. Nende käikude avastamine on keelatud ning karistused sisaldavad suuri trahve. Käigud on nüüd hüljatud ja peaaegu võimatu on neis mitte ära eksida. Tuhanded inimluud kaunistavad neid tunneleid, kuna paljud Pariisi surnuaiad olid ülerahvastatud. Imelikud joonistused katavad seinu. Käikudesse minek pole soovitatud, sest nad ei suuda garanteerida, et sa pääsed neist välja.
On kummaline, et midagi ebaloomulikku suudab niivõrd palju hirmu inimestes tekitada. Maja või hotelli juures ei tohiks olla midagi õudset kuid miski nende struktuuride juures muudab öösiti magamise raskeks. Jaga neid õudseid kohti ka teistega, vajutades allolevale nupule.