Mees leidis tänaval lebamast surnud rebase. Kui ta hiljem tema juurde tagasi tuli, jäi ta sõnatuks.

Üks mees oli jalgrattaga tööle sõitmas, kui ta märkas midagi traagilist tee ääres. Kaunis rebane oli suremas. Tundus, nagu ta oleks auto alla jäänud ning nüüd võitles ellujäämise nimel. See on jalgratturi kirjeldus sündmusest:

Hommikul, kui ma olin oma rattaga tööle sõitmas, märkasin ma rebast, kes oli autolt löögi saanud. Tema silmad avanesid aeglaselt ning seejärel sulgusid, ta värises kontrollimatult ning süda peksles tohutult. Ma soovisin vaid aidata teda kuid ma ei saanud midagi teha, et teda aidata ning ma istusin tema kõrvale maha, sest arvasin, et ta oskab hinnata seltsi oma viimastel minutitel.  Tema silmad sulgusid ning värisemine aeglustus, kui ma hakkasin tema pead paitama. Ma sõna otseses mõttes vaatasin, kuidas ta hinge heitis. Puhka rahus väike seltsiline, maailma hakkab sind igatsema.

Rebase süda peatus ning ta tõmbas viimast korda hinge.

fox rescue

Ainult…8 tundi hiljem, kui mees läks rebase juurde tagasi, avastas ta midagi erakordset, et rebane oli elus.

fox rescue2

Kuidagi leidis see pisike rebane jõudu ja julgust, et jätkata võitlust. Mees korjas ta üles ja asus loomaarsti otsima, kes suudaks rebase eest hoolitsema hakata. Loodetavasti suudab ta taastuda sellest jubedast sündmusest. Enamus kokkupõrkeid loomadega ei lõpe kahjuks nii hästi nagu see siin. Inimesed ärge olge isepäised, kui näete looma hinge heitmas siis proovige teda aidata. Pidage meeles, meile kõigile on antud õigus siin maailmas eksisteerida.

Jaga seda uskumatut taastumist vajutades allolevale nupule.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange