Mees annetas 14 aastat tagasi ühe kingituse teadmata, et ta selle oma tulevasele naisele saatis

Kui värskelt abiellunud Tyrel ja Joana Wolfe novembri keskel Samaritan’s Purse peakontorisse Operatsioon jõululapse jaoks kingitusi viisid, oli sealne personal üllatunud, et paar oli karpide annetamiseks Idahost Põhja-Carolinasse tulnud.

Organisatsioonil on annetuskohad ka Idahos, miks oli vaja nii pikka teekonda ette võtta?

Tuleb välja, et need kaks inimest oli Operatsioon jõululapse raames saadetud karp kokku toonud.

christmas gift fate

Joana sai 2000. aastal Manilas, Filipiinidel asuvast piiblikoolist jõulukingituse. Selles oli foto poisist, kes selle pakkinud oli – 7-aastane Tyrel Wolfe – koos tema nime ja Idaho aadressiga. Joana saatis talle kirja, tänades teda kasti eest, aga Tyrel ei saanud seda kätte.

fate

Joana otsustas üksteist aastast hiljem Tyreli Facebookist üles otsida. Pärast Idahos elava Tyrel Wolfe ülesleidmist saatis ta talle sõbrakutse ja sõnumi. Tyrelis äratas “suvalise Filipiinidelt pärit tüdruku” kiri huvi ning nad hakkasid igapäevaselt juttu ajama.

Mida rohkem nad vestlesid, seda enam Tyrel ja Joana enda vahel ühiseid jooni leidsid. Nad mõlemad olid kirglikud muusikasõbrad, kuigi erinevate stiilide ning nad mõlemad laulsid ja mängisid vähemalt ühte pilli. Ja Joana oli alati unistanud vaiksest elust maakohas.

Tyrel säästis raha lennupileti jaoks, et Joana juurde lennata ja ta isalt tütrega kohtingule minemiseks luba küsida.

christmas gift destiny 2

“Pärast tema näo nägemist valdas mind imeline tunne,” ütles Joana. “Ma nutsin õnnest.”

Pärast 10t koosveedetud päeva sai paar aru, et nad tahavad kokku jääda. Tagasi koju lendamise järgselt võttis Tyrel endale lisatööd, et ta saaks Filipiinidele tagasi lennata ja Joanat endale naiseks paluda.

Paar alustas kihlatule viisa taotlemisega ning Joana jõudis 2014. aasta septembris Idahosse. Nad abiellusid 5. oktoobril ning nad palusid külalistelt pulmakinkideks jõulukinke.

Wolfe’ide teekond oli teinud täisringi, kui nad kingitused Samaritan’s Purse kontorisse viisid.

Tyrel ütles, et ta teadis, et toona valmistatud karp mõnele väiksele tüdrukule rõõmu pakub, aga ta ei “teadnud millist rõõmu see talle ühel päeval tuua võib”.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange