Mida see mees teeb ajas mind karjudes teise tuppa. Ja see on hea asi.

Loomaks, keda on läbi ajaloo saatnud kõige rohkem viha, hirm ja jälestus, peab olema madu. Alates Eedeni aiast lõpetades Aladini lugudega, ei ole midagi muud maailmas, mis paneks enamus inimesi neist eemale jooksma. Või neid tapma.

Sellepärast on selle Indias elava maoarmastajast mehe jõupingutused nii tähtsad. Sest ilma nende olenditeta oleks delikaatne elu tasakaal suuresti paigast ära. Tänu tema jõupingutustele ei juhtu seda tema kontrolli all. Nii et vaata neid, kui sa julged…

Tutvu Vava Sureshiga, populaarse India metsiku looduse säilitaja ja… MAO EKSPERDIGA.

ByNA38m

Ta on tuntud India asutatud piirkondades olevate hulkuvate madude päästmise missiooni poolest, tema elutööks on nende loomade päästmine ja nende tagasiviimine loodusesse, et neid ei tapetaks.

dCSt5cu

Arvatakse, et ta on püüdnud kinni ja päästnud üle 30 000 hulkuva mao.

G1PYmg4

Ta on laialdaselt tuntud oma kaitsega seotud tegevuste poolest nagu ohustatud maoliikide päästmine ja vabastamine, kuni koorumisperioodini kogutud munade säilitamine ja inimeste hulgas madude ja nende käitumise kohta käiva teavitustöö tegemine.

J9K9mQM

Ta vabastab regulaarse ajaintervalli tagant oma kahepaiksete kogu metsikusse loodusesse.

YTa5PzO

Tema jõupingutusi inimeste poolt asutatud piirkondades mürgiste madude püüdmise ja inimestele madude ja nende käitumise kohta rääkimise osas on laialdaselt tunnustatud.

K0jPPd8Lc5hL9uMao4HGlRZjDRnQtzCghSKVoUiFSAwWasYKD3P5Afja6DACaxc6o4PL6g

Kui sa soovid rohkem Vava ja tema imelise madude päästmise töö kohta Indias teada saada, siis vaata rohkema informatsiooni saamiseks seda Facebook-i lehte. Aga kui sa soovid oma sõpradele näidata, mis hullumeelseid asju ta madudega teeb ja sellega neis jubedust tekitada, siis jaga seda palun allpool teistega.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange