Isa ja tütre liigutav fotosessioon hüvastijätuks!

Beni ja Ali abiellusid 2009 aastal. Pulmapildid otsustati teha kodus, mille nad olid vast soetanud ja millest pidi alguse saama nende tulevik. Kahjuks mängis saatus neile vingerbussi ja naisel diagnoositi vähk, millesse ta ka 31 aastaselt suri. Värskel abielupaaril oli ka tütar Olivia. 2,5 aastat peale Ali surma otsustasid isa ja tütar jätta hüvasti oma kodu ja ema/abikaasaga. Selleks mängisid nad läbi sama fotosessiooni, mille olid teinud oma naisega pulmapäeval. Paljud inimesed on uurinud Benilt, mida ta seda tehes tundis. Selle peale on ta öelnud, et tegu ei ole looga leinast ja valust. Ka need etapid on läbitud, kuid fotod räägivad lugu suurest armastusest, mitte leinast!

isa ja tütar (4) isa ja tütar (5) isa ja tütar (6) isa ja tütar (7) isa ja tütar (8) isa ja tütar (9) isa ja tütar (10) isa ja tütar (11) isa ja tütar (12) isa ja tütar (13) isa ja tütar (14) isa ja tütar (1) isa ja tütar (2) isa ja tütar (3)

 

Ben: “Võimalik, et meie eluteed saavad olema jätkuvalt käänulised ja ebakindlad, kuid need pildid on abiks meenutamisel, et oli kord aeg, mil olin maailma kõige õnnelikum inimene. Isegi kui see kestis vaid lühikest aega.”

Puhka rahus!

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange