Hoiatus: Nii saab aru, kas sind on petetud.

Ükski suhe ei ole täiuslik. See on fakt, millega meil leppida tuleb. Ka mitte-täiuslikud suhted vajavad piire ja ustavust. See on kurb, aga paljud inimesed peavad kogema seda, et nende kallim nende vahelisest suhtest väljub, et mingit seksuaalset või emotsionaalset rahuldust saada.

Kui sa muretsed seda tüüpi reetmise pärast, siis siin on mõned lihtsad asjad, mida sa jälgida saad. Need on märgid, et su partner sind petta võib.

MÄRKUS: Kui sa hakkad neid probleeme otsima, siis sa need ka leiad. Ole ettevaatlik ja vaata seda nimekirja nii kergelt kui sa saad!

1.) Nad otsivad tülli minemist.

desktop 1407946326

Kui su partner sinuga tavalisest rohkem tülisid üles võtab, siis võib see tähendada, et nad tunnevad mingisugust süütunnet, mida nad sinu peal välja elavad.

2.) Nad pööravad oma telefonile rohkem tähelepanu kui sulle.

desktop 1407946332

Kui su partner saab pidevalt sõnumeid või telefonikõnesid, siis on see väga kahtlane.

3.) Nad teevad teisi inimesi maha.

desktop 1407946349

Nad solvavad või ütlevad midagi inetut mingi inimese kohta, et sellega omale suitsukatet teha. Kui sa usud, et su partnerile ei meeldi keegi, siis ei oota sa ka, et ta sind selle inimesega petaks.

4.) Silmside vältimine.

desktop 1407946333

Inimesed, kes tunnevad ennast milleski süüdi või kes valetavad, näevad silmside loomisega vaeva, see võib ka kõige ilmselgem märk olla.

5.) Nad on kaugeks muutunud.

desktop 1407946336

Te ajasite varem juttu ja tegite koos igast erinevaid asju, aga nüüd ei taha ta enam sinuga midagi tegemist teha. See ei ole mitte ainult petmise märk, vaid see näitab ka seda, et teie suhe on väga halvas seisus.

6.) Kui nad ei luba oma telefonis sorida.

desktop 1407946328

Kui neil ei oleks midagi peita, siis ei tohiks see probleem olla, aga kui sa küsid neilt telefoni ning nad viskavad selle aknast välja, siis on midagi ilmselt valesti.

7.) Nad ei seksi sinuga enam.

desktop 1407946346

Kui su partner on otsustanud ennast kusagil mujal seksuaalselt rahuldada, siis ei ole nad enam arvatavasti sinuga seksimisest huvitatud või vähemalt mitte enam nii palju.

8.) Nad on seletamatult palju sümpaatsemad.

desktop 1407946337

Kui inimene tunneb milleski end süüdi olevat, siis otsivad nad võimalusi selle tunde leevendamiseks ning üks võimalikest viisidest on olla hea inimese vastu, kelle suhtes sa oled halvasti käitunud.

9.) Nad lõhnavad teistmoodi.

desktop 1407946341

Kui su partneril on märgatavalt teistsugune lõhn, siis võib see tähendada, et ta veedab aega koos inimesega, kes teistmoodi lõhnab ning seda tema vastu hõõrub.

10.) Sa ei tea kunagi, kus nad on.

desktop 14079463491

Kui nad on alati väljas ning sa ei tea kunagi, kus nad on või kui nad valetavad oma asukoha kohta, siis võid sa sellesse ettevaatusega suhtuda.

11.) Nad hakkavad ennast ilusamini riidesse panema.

Su partner kandis varem igal pool t-särke ja teksapükse, aga nüüd hakkas ta korraga väga pidulikult riietuma. Nad riietuvad arvatavasti kellegi teise jaoks.

12.) Nende ajakava muutub.

Kui su parteril oli varem mingi igapäevane rutiin ning see on nüüd äkitselt pidevalt muutuma hakanud, siis võib see olla heaks põhjuseks oma kulmu kergitamiseks.

Aru saamine ja sellega leppimine, et sinu armastatu sind petab võib olla valus… aga mõnikord see peab juhtuma. Loodetavasti aitab see nimekiri sul avastada tulevasi probleeme oma elukaaslase või kallimaga.

Vahet pole, mida sina või nemad teinud on (või teete), üks asi on hädavajalik: suhtlemine. See on üllatav, kui palju asju saab lahendada oma tunnete osas avatud ja aus olemisega.

Vajuta allpool Jaga nuppu, et ka teised seda nimekirja näeksid.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange