Enamik inimesi üks väike kuldkala ei huvitaks… Aga nii pole selle perega.

Kui sinu armastatud lemmikloom – sinu pseudolaps – jääb haigeks, oled sa nõus tegema kõike, et tal jälle parem hakkaks. Pole midagi, mida sa oma karvase sõbra jaoks ei teeks, olgu selleks siis loomaarsti juurde minek või operatsioonile tuhandete eurode kulutamine.

Enamasti tähendab see koera või isegi kodukassi päästmist. Aga kui ma nägin, mida see paar oma lemmiklooma päästmiseks tegi, ei suutnud ma uskuda lahkust ja armastust, mida nad oma lemmikloomale pakkusid.

See on kuldkala George, kellelt eelmine nädal 45-minutilise operatsiooni käigus eluohtlik kasvaja eemaldati.

desktop 1410946582

Ta on 10-aastane, ta võib veel 20 aastat elada ning ta omanikud ei suutnud teda magama panna. Selle asemel otsustasid nad ta elupäästvale operatsioonile viia.

desktop 1410946591

George pandi ujuma vette, kuhu oli lisatud anesteetikume, mis ta uinutasid.

desktop 1410946698

Pärast operatsiooni panid omanikud ta tavalisse vette, kuhu oli lisatud ka valuvaigisteid. Ta hakkas kõigest mõne minuti pärast normaalselt ujuma!

desktop 1410946754

George’i tervis on pärast oma operatsiooni korras olnud ning ta austraallastest omanikud loodavad temaga veel 20 aastat õnnelikult koos elada.

desktop 1410946761 share496

George vältis kalafileeks muutumist. Tema omanikud näitasid, et armastus võib olla väga ainulaadne tunne, mis ei ole mõeldud vaid inimestele. Ma loodan, et ka sinu elus on samasugune ühendus loomaga nagu seda on George’i puhul.

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange