Ebareaalsed fotod, mida lihtsalt peab nägema

On ütelus, et pilt ütleb rohkem kui 1 000 sõna kuid nähes neid pilte, võid sa jääda hingetuks ning kui sul on hingamisprobleeme, peaksid sa maha istuma. Oleme koostanud nimekirja piltidest, mis meie arvates vastavad sellele ütelusele ning panevad teid pilte mitu korda vaatama, sest need tunduvad nii uskumatud. Pange ennast šokeeringuks valmis! Mõned pildid eiravad loogikat ja füüsikat, seega olge valmis uskumatuks elamuseks, mis panevad teid reaalsusele positiivselt lähenema.

 

1. Näeme meest enda järel lohistamas hiiglaslikku pead. See pilt on midagi, mis jääb inimesega kogu eluks ning kui see ei avaldanud sulle muljet, siis kindlasti kontrolli, kas su süda ikka endiselt lööb, et veenduda, kas oled elus.

160

2. Tundub, et sel mehel on üsna halb päev, kuna ta on pooleks läinud. Loodame, et see mees saab oma probleemidest või mis iganes asjast, mis teda purustas üle. See pilt kujutab uut ajastut, mil inimesed elavad ja surevad klaviatuuri taga.

237

3. See on üsna vinge pilt – vari, millel on tagurpidi jalanõud jalas. Arvatavasti on varjul üsna raske sinuga sammu pidada, seega seo alati paelad kõvasti kinni, et vältida kukkumist. 325

4. Inimestele, kes pole siiani üle saanud lendavatest koertest kindlasti armastavad seda pilti. Näeme hiiglaslikku koera, mille seljas ratsutab inimene ning neid on saatmas pisike koer. Loodetavasti võttis see mees kaasa labida ning kotid, igaksjuhuks kui suur koer peaks otsustama linnas jalutades “läbu” teha.

426

5. Sa oled see, mida sa sööd või siis sa sööd seda, kes sa oled! Näeme inimest, kes iga õuna hammustusega kaotab tüki endast. Loodetavasti ta tervet õuna ära ei söö, sest muidu lõpetaks ta üsna veidras asendis.

527

6. On ütelus, et lugemine treenib aju kuid seda pilti vaadates võib öelda, et see ka masseerib seda. Seda pilti on üsna vägev vaadata ning ma mõtlen juba pikemat aega, mis raamatut ta loeb, sest see tundub väga hea raamat.

620

7. Sellel pildil olev kutt peab väga janune olema! Joomise ajal muutub ka mehe nägu klaasiks. Seda pilti on raske kirjeldada väheste sõnadega, sest seda peab ise nägema, et sellest aru saada. Selle pildi loomine näitab, et fotograafil on kõrged tehnilised teadmised ning kogemused, sest enamus inimesi ei suudaks isegi sellise pildiidee peale tulla.

718

8. See peab olema üheks kõige mõjuvõimsamaks pildiks üldse! Tavalise suurusega pesulõks teeb valu kuid kujuta ette, millist valu sellise suurusega pesulõks teeb, kui peate selle kogu foto tegemise ajaks enda näo külge jätma. Fotograaf on tõesti leidnud midagi väga unikaalset ja mäletamisväärt.

818

9. Hommikune raseerimie võib võtta tohutult aega, kuid selle peegliga on teil rohkem aega enda jaoks. See peegel küündib sinuni ning hakkab peeglisse vaadates raseerima. Pidage meeles, et kasutada tuleks ohtralt habemeajamisvahtu, et vältida sisselõikeid.

918

10. Me kõik oleme kuulnud väljendit “pimeduse loor” kuid sel pildil on loor sõna otseses mõttes linnale langenud. Õnneks ei ela me ise selles linnas, sest kujutage ette kui mingi riie varjaks kogu päikesevalguse ning laseks sisse vaid kuuvalguse! 1015

11. Just sellepärast ei tohikski sa kunagi eskalaatoril joosta! Näeme meest, kes on eskalaatoril olles pooleks lõigatud aga loodame, et see ei juhtunud päriselt kuid saame ette kujutada, kuidas see välja näeks kui juhtuks päriselt. Organisatsioonid, kes soovivad eskalaatorite ohutust edendada, peaksid paigaldama sellised fotod kõikjale eskalaatorite äärde, sest üsna kindlalt jääks see kõigile silma.

1114

12. Kui oled sedatüüpi inimene, kes veedab pikki tunde arvuti taga, siis vaata hoolikalt seda pilti. Sel pildil näeme, mis juhtub kätega, kui neile ei anta piisavalt puhkeaega. Loodetavasti on see hoiatuseks nendele, kes veedavad pikki tunde klaviatuuri taga.

1213

13. Sa tead, et sul on karvadega probleeme, kui vajad nende eemaldamiseks kedagi muruniitjaga. Kujutage ette, kui palju habemeajamisvahtu kuluks meil igal aastal ning milline kogus tualetipaberit kuluks sellele, kui me sisse lõikaks. Jättes nüüd kõik naljad kõrvale, pean ütlema et see on üks kõige huvitavamaid pilte, mida ma olen pika aja jooksul näinud. Ei tea, kuidas ta küll talvel habet ajab.

13141

14. Kui soovid oma kodu koristada, siis peaksid endale muretsema sellise tolmuimeja nagu sel mehel siin pildil on. See püüab sõna otseses mõttes kõik kinni. See tolmuimeja kerib isegi aega sest mitte midagi ei jää enam järele. See oleks eriti vajalik inimestele, kes soovivad sügavat puhastust teha ning neil tasuks see oma soovide nimekirja lisada.

1412

15. Tulevikurong? Kuigi see ei pruugi olla tulevikurong, näeb see väga lahe ent ohtlik välja! Sellised raudteed lõpeksid tohutute rööbastelt välja sõitmistega ning külvaksid kaost. Õnneks on see kõigest foto ning sellel puudub seos reaalsusega.

1511

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange