Armsad hamstritest baaripidajad pakuvad tillukesi sööke ja jooke.

Armsad karvapallid päeval ja meeldivad baarimehed öösel – selline on Kosuke Sato (Twitteris @Kawanabesatou) armsa hamstri Ginji ja teiste tema Jaapani sõprade elu. Sato töötab Chiba Prefecture’s Yachiyos hauakivide müüjana ning ta lõbustab ennast oma lemmikloomadest miniatuursetes restoranides, baarides ja teistes kohtades tööd tehes pilte tehes. Sisekujundus tellitakse Internetist Re-Ment-ilt.

Oma tillukeste esemete ning hamstrite lahkel osalusel loob Sato täiuslikult igapäevaseid stseene, milleks on kasutatud palju väiksemat ning armsamat skaalat. Ginjit, keda naljatledes ka Sato bossiks ja jaapani izakaya juhiks kutsutakse, võib tihti sushit valmistamas, kala söömas või baarileti taga õlut silmitsemas leida. Kui nad tööd ei tee, naudivad hamstrid teisi tegevusi nagu raamatute lugemist, oma miniatuursete iPhone-ide vaatamist või kodus koos tillukeste tuhkrutega lõõgastumist.

Kawanabesatou2 Kawanabesatou6 Kawanabesatou8 Kawanabesatou9 Kawanabesatou10 Kawanabesatou11 Kawanabesatou12 Kawanabesatou13 Kawanabesatou14 Kawanabesatou15

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange