20 ebaõnnestunud retsepti teostust!

Söögi tegemine on alati päevakorras ja vahel tekitab isegi peavalu. Kes meist ei sooviks teha vahel midagi teistmoodi, et proovida kas uusi maitseid või huvitavaid teostusi. Leiad idee ja kõik tundub rohkem kui lihtne! Siiski on midagi, mis läheb viltu ja pettumus on suur ning pead tõdema, et sinust küll meisterkokka ei saa.

Iga söögi valmistamisel on omad nipid, mida sa kas tead või pead teadma saama läbikukkumise teel. On tore, et inimesed suudavad ise ka oma ebaõnnestumise peale naerda ja neid pilte meiega jagada. Loodetavasti ei kadunud neil kokkamise vastu huvi täiesti ära!
Craftfail

ebaõnnestunud retseptid (3) ebaõnnestunud retseptid (4) ebaõnnestunud retseptid (5) ebaõnnestunud retseptid (6) ebaõnnestunud retseptid (7) ebaõnnestunud retseptid (8) ebaõnnestunud retseptid (9) ebaõnnestunud retseptid (10) ebaõnnestunud retseptid (11) ebaõnnestunud retseptid (12) ebaõnnestunud retseptid (13) ebaõnnestunud retseptid (14) ebaõnnestunud retseptid (15) ebaõnnestunud retseptid (16) ebaõnnestunud retseptid (17) ebaõnnestunud retseptid (18) ebaõnnestunud retseptid (19) ebaõnnestunud retseptid (20) ebaõnnestunud retseptid (1) ebaõnnestunud retseptid (2)

Mida sa arvad?

Kommentaari

Secured By miniOrange